Ladowanie zdjec

2016.noworodek w 2016 roku

2016-09-27 13:50

Rozpoczynamy odliczanie. Za kilka dni w Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego w Krakowie urodzi się 2016. maluch w 2016 roku. Dla rekordzisty wspólnie z naszymi partnerami, m.in. firmą Mustela i Świat Dziecka przygotowujemy specjalną wyprawkę i profesjonalną sesję zdjęciową autorstwa Magdaleny Głodek. Zaś dla mamy 2016. noworodka Kino Pod Baranami przygotowało wejściówki na seanse "Baranki w pieluchach".

Nie znamy ani dnia ani godziny: 2016. noworodek może urodzić się już za kilka dni, albo każe czekać do następnego tygodnia: to jedna z wielkich tajemnic natury.

Oddział ginekologiczno-położniczy w szpitalu im. Stefana Żeromskiego już od wielu lat jest liderem wśród małopolskich porodówek, jednym z najlepszych i najbardziej obleganych w regionie. Liczba porodów w naszym Szpitalu jest jedną z największych w województwie.

Bocianówka” jest zwycięzcą w plebiscycie „Rodzić po ludzku”, a także według opinii mam jest najlepszą porodówką w Małopolsce. Zajęła pierwsze miejsce w rankingu lecznic w zakresie opieki okołoporodowej zorganizowanego przez stowarzyszenie „Obywatel Mama”.

W ramach projektu stowarzyszenie zrealizowało audyt społeczny wszystkich 28 szpitali i oddziałów położniczych w Małopolsce.

W „Żeromskim” pracują profesjonalne, niezwykle ciepłe i opiekuńcze położne, pacjentki zaś mogą się czuć bezpieczne, bo mają zapewnioną wykwalifikowaną opiekę lekarską.

Mimo wielu problemów, z którymi borykamy się na co dzień, zależy nam na zwykłych ludzkich gestach i miłych wspomnieniach z pobytu w Szpitalu. Takim wspomnieniem może być akcja „2016.noworodek w 2016 roku”. 

CMS by Quick.Cms