Ladowanie zdjec

Nasi Partnerzy

2015-10-14 12:10

 

Świat dziecka – nie ma innego sklepu w Nowej Hucie z taką renoma jak Świat Dziecka. Działa od 1990 roku, wszystkie towary pochodzą od sprawdzonych producentów. 
Personel sklepu jest przeszkolony w zakresie pielęgnacji i odżywiania dzieci. Służą pomocą w wyborze odpowiedniego fotelika, wózka itd. Adres: 31-949 Kraków, al. Róż - os. Zgody 7 Godziny otwarcia: pon.-piątek: 10:30-18:30; sobota: 10:00-14:00

Magdalena Głodek Fotografia - Ulubionym tematem zdjęć Magdaleny Głodek są dzieci. Stara się je uchwycić w sposób naturalny, a zarazem niebanalny. Pokazać ich cudowne uśmiechy i zabawne minki. Wykonać piękną pamiątkę na całe życie.

Bozzolo – Stylowe ubrania dla kobiet, mężczyzn, dzieci. Używane przez Bozzolo materiały pochodzą od najlepszych producentów dzianin w Polsce. Certyfikat Oeko- tex – jest przyznawany produktom które są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka.

Mustela - Specjalizuje się od przeszło 60 lat w zakresie pielęgnacji skóry niemowląt, Mustela nieustannie prowadzi nowe badania, aby lepiej zrozumieć potrzeby i specyficzne cechy skóry niemowląt. Mustela oferuje wszystkim dzieciom oraz ich mamom specjalistyczne dermokosmetyki, które są bezpieczne, skuteczne i bliskie naturze.

Nivea - jedna z wiodących międzynarodowych firm w kategorii pielęgnacji skóry pozostaje blisko konsumentów, oferując im wyjątkowe i innowacyjne produkty. 

CMS by Quick.Cms