Ladowanie zdjec

Nowe fotele dla rodziców

2015-06-08 14:16
Na Oddziale Pediatrycznym Szpitala im. S. Żeromskiego pojawiły się nowe meble. Rodzice teraz nie będą spali w kątach na karimatach, tylko w wygodnych i miękkich fotelach. Jest to prezent posła na Sejm Ireneusza Rasia. 17 foteli kosztowały 15 tys. zł.
 
- Kilka lat temu sam leżałem ze swoim dzieckiem w szpitalu i wiem jak to wygląda.  Dlatego cieszę się, że mogłem pomóc, ale i przy okazji umilić mamom i tatom pobyt na oddziale. Najważniejsze, że udało się załatwić tę sprawę szybko i sprawnie  - mówi Ireneusz Raś.
 
Marta Czubaj-Kowal, lekarz kierujący Oddziałem Pediatrycznym, cieszy się, że może teraz zagwarantować rodzicom swoich pacjentów godne warunki.
- Kiedyś zobaczyłam jak na podłodze śpi ciężarna matka opiekująca się  chorym dzieckiem - wspomina lek.med. Marta Czubaj-Kowal. - Obiecałam sobie, że to zmienię. I tak się stało przy wsparciu posła Rasia. Matki czy ojcowie odpoczywając w fotelach na pewno będą mniej zestresowani chorobą dzieci, a wtedy - jak wiadomo - i leczenie małych pacjentów  będzie szybsze i krótsze - kwituje ordynator. 

CMS by Quick.Cms