Ladowanie zdjec

O nas

2017-01-10 13:52

Oddział działa od maja 1954 r. Aktualnie posiada 42 łóżka. Czterołóżkowa sala Wzmożonego Nadzoru Internistycznego wyposażona jest w specjalistyczną aparaturę medyczną pozwalającą na stały monitoring funkcji życiowych pacjenta.

Personel medyczny Oddziału to osoby o wysokich kwalifikacjach zawodowych, o serdecznym i przyjaznym podejściu do pacjentów.  Oddział świadczy usługi medyczne w szerokim zakresie tj. między innymi: edukuje chorych i promuje zdrowy styl życia poprzez aktywne współuczestnictwo pacjentów w trakcie hospitalizacji. 

Oddział współpracuje z innymi komórkami organizacyjnymi i pracowniami diagnostycznymi Szpitala, co pozwala na profesjonalne, nowoczesne i kompleksowe leczenie. Pacjenci w razie potrzeby mają zapewnione wsparcie psychologa oraz opiekę rehabilitacyjną.

W strukturze Oddziału funkcjonuje bezpłatna Pielęgniarska Edukacyjna Poradnia Diabetologiczna Poradnia dla pacjentów i ich rodzin.

Ponadto, Oddział posiada akredytację Ministerstwa Zdrowia uprawniającą do prowadzenia specjalizacji i staży w zakresie chorób wewnętrznych. W ciągu roku hospitalizowanych jest ok. 2500 pacjentów. 

CMS by Quick.Cms