Ladowanie zdjec

Piękne Anioły remontują świetlicę

2017-07-17 13:05

Rozmowa z Pięknym Aniołem była krótka i rzeczowa: na Oddziale Dermatologicznym mamy brzydką, starą i ponurą świetlicę dla dzieci. Piękny Anioł na to: przyjeżdżam jutro do szpitala i zobaczę jak mogę pomóc. Efekt jest taki, że niebawem mali pacjenci z Dermatologii dostaną do swojej dyspozycji piękną odnowioną świetlicę. Będą nie tylko nowe ściany, podłogi i drzwi, ale i meble!

Projektowanie już na finiszu, zakupy dawno zrobiono, zaś profesjonalna ekipa budowlana z firmy "Muniak" idzie z pracą jak burza.

Pięknym Aniołem jest Katarzyna Konewecka- Hołój, założycielka stowarzyszenia Piękne Anioły, które pomaga od wielu lat potrzebującym rodzinom, wychowankom domu dziecka, placówek opiekuńczych itd. Tym razem stowarzyszenie postanowiło wesprzeć nasz Szpital.

To tylko i aż świetlica na Oddziale Dermatologicznym. Owszem, nie jest to wyjątkowy specjalistyczny sprzęt ratujący życie, ale w świetlicy dzieci bawią się, uczą, spędzają wolny czas. Nasi mali dermatologiczni pacjenci leczą się kilka tygodni, a nawet i miesięcy. Miło im będzie, jeśli poza salą szpitalną, będą mogli przyjść do ciekawej, ładnej, komfortowej świetlicy.

Pięknym Aniołom dziękujemy. Dziękujemy także panom z firmy " Muniak". 

CMS by Quick.Cms