Ladowanie zdjec

Program Profilaktyki Raka Jelita Grubego

2017-04-06 15:27

Szpital startuje z realizacją nowego projektu. Zaczynamy nową serię badań kolonoskopowych w ramach Programu Profilaktyki Raka Jelita Grubego u Osób po 50 Roku Życia i z Grup Podwyższonego Ryzyka. Otrzymaliśmy na ten cel dofinansowanie z funduszy unijnych.

Nasi lekarze będą nie tylko leczyć i badać, ale i edukować. W ciągu dwóch najbliższych lat zorganizujemy ponad 20 spotkań poza Szpitalem, podczas których nasi specjaliści wyjaśnią pacjentom dlaczego kolonoskopia jest tak ważna, rozwieją wszelkie wątpliwości, lęki, wytłumaczą na czym polega badanie i dokładnie opowiedzą o profilaktyce raka jelita grubego.

 

W ramach Programu Profilaktyki wykonujemy bezpłatne badania kolonoskopowe. Jest jednak kilka ważnych nowych aspektów, który odróżnia ten projekt Europejskiego Funduszu Społecznego od innych.

Pacjent może liczyć na znieczulenie - przy braku przeciwskazań lekarskich.

W ramach Programu zwracamy Pacjentowi pieniądze za przejazd na badania i z powrotem.

Jeśli Pacjent opiekuje się osobą niesamodzielną, to w czasie badań zapewniamy opiekę nad taką osobą w domu. Opieka jest bezpłatna.

Zachęcamy do badań. Przypominamy, że Program jest skierowany do osób, które nie mają żadnych objawów. Bo właśnie takie osoby mogą mieć raka jelita grubego. Kiedy dowiadujemy się o chorobie, często jest za późno. Nie zwlekaj. Poddaj się kolonoskopii.

Zainteresowani badaniem kolonoskopii, mogą dzwonić z pytaniami i rejestrować się na nr tel. 12 622 93 51 lub wysłać e-mail: kolonoskopia@zeromski-szpital.pl. Zarejestrować się można także osobiście: os.Na Skarpie 66, 31-913 Kraków).

Zapraszamy!

Szczegóły o kolonoskopii i Programie w załączniku.

Strony:     

    CMS by Quick.Cms