Honoris Gratia dla Marii Dzięgiel

Maria Dzięgiel, zastępca dyrektora ds. technicznych, otrzymała odznaczenie Honoris Gratia.

Realizacja zadań inwestycyjnych, modernizacja Szpitala nie byłaby możliwa bez wsparcia Urzędu Miasta krakowa, ale za to, że pieniądze zostały wydane prawidłowo, a inwestycje realizowano zgodnie z założeniami – należą się podziękowania i wyrazy uznania dla pani Marii Dzięgiel.

Nie jest to osoba, która pracuje tylko w wyznaczonych godzinach. Rezygnuje z urlopów, jest na placu budowy wraz z wykonawcami o świcie, a kończy dzień pracy znacznie później niż każdy inny pracownik. Poświęca się pracy nie dla kariery, lecz dlatego że jest osobą wyjątkowo odpowiedzialną i obowiązkową, perfekcjonistką.

O niewielu osobach można powiedzieć, że dzięki ich pracowitości i odpowiedzialności społecznej zmienia się nasze otoczenie, miasto. Maria Dzięgiel właśnie należy do tej nielicznej grupy „patriotów lokalnych”, którym zależy, aby nie tylko Szpital, ale i Kraków zmieniał się na lepsze.

Dzięki Marii Dzięgiel nasz Szpital odzyskuje nowe życie.