Konrad Kontar, dziękujemy za mieszkania!

Konrad Kontar napisał na FB:  reprezentuję grupę pracowników firmy Comarch gotowych pomóc. I to nie były puste słowa. Jeden wpis, para rozmów telefonicznych i dzięki inicjatywie Konrad Kontar do Szpitala im. Stefana Żeromskiego trafiło 450 litrów płynu dezynfekcyjnego, rękawiczki, dwa filtry do dializ Cytosorb, niezależnie członkowie zarządu Comarch przekazali darowizny pieniężne na rzecz szpitala. I to nie wszystko. Udostępnili nam komfortowe mieszkania służbowe: wszystkie jakie posiadają. Korzystają z nich aktualnie nasi pracownicy, którzy muszą być w izolacji i kwarantannie, a nie mogą przebywać w domu. Są to osoby spoza Krakowa. Nie narażają nikogo w swoich rodzinach – dzięki uprzejmości przemiłych ludzi z Comarch.

I to też jeszcze nie wszystko. Konrad Kontar założył portal Mieszkanie dla medyka.

Jerzy Friediger, szef „Żeromskiego”: Stworzenie personelowi medycznemu przestrzeni do odpoczynku lub kwarantanny, bez narażania zdrowia ich domowników, to inicjatywa nie do przecenienia.  Każde wsparcie w obecnej sytuacji jest bezcenne, a zwłaszcza takie, które pozwoli choć trochę mniej martwić się o swoich bliskich.

Comarch, bądź dumny ze swoich pracowników! To największy skarb!

Ps. Wiadomość od Konrada Kontar: walczymy jeszcze z dostawą 60 szt. kombinezonów ochronnych Konrad Kontar