Narodowy Program Szczepień przeciwko COVID-19 dla personelu podmiotów wykonujących działalność leczniczą

W ramach realizacji Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19, Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego SP ZOZ w Krakowie został wyznaczony jako punkt szczepień dla personelu podmiotów wykonujących działalność leczniczą (szpital węzłowy). Już rozpoczęliśmy szczepienia personelu podmiotów zewnętrznych wykonujących działalność leczniczą.

Z każdym z podmiotów kontaktujemy się w celu ustalenia terminu szczepienia. Wciąż przyjmujemy zgłoszenia zainteresowanych. Termin przyjmowania zgłoszeń do godz. 14.00, 11 stycznia 2021 roku.

Jednostki zewnętrzne zainteresowane szczepieniem przeciwko COVID-19 w Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego SP ZOZ w Krakowie powinny przesłać na adres:

szczepieniacovid@zeromski-szpital.pl

Listę pracowników zgodnie z załącznikiem FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Dodatkowo obowiązkiem osób wyrażających chęć szczepienia jest przyniesienie ze sobą wypełnionych 3 formularzy, linki do których są poniżej. Uprzejmie prosimy o pobranie, wydrukowanie i wypełnienie formularzy. To ułatwi i przyspieszy załatwienie spraw formalnych przed szczepieniem.

Zgoda dane covid wzór

Formularz zgody na Szczepienie p. COVID 19

kwestionariusz_szczepienia_z_oswiadczeniem

Koordynatorem ds. szczepień jest Mariusz Skórski, e-mail: mskorski@zeromski-szpital.pl; nr tel – 12 622 95 28.