Wasze serca są wielkie. Dbacie o nas, dziękujemy Wam za to!

Kochani,

Staramy się na bieżąco dokładnie zapisywać dane naszych darczyńców i nie zapominać o każdym kto nam w te trudne czasy pomaga. Okazało się, że „Żeromski” ma tylu przyjaciół! Dziesiątki, setki firm i fundacji, instytucji, tysiące prywatnych osób! Trzymacie za nas kciuki, wysyłacie dobre słowa, myśli, wyposażacie nas w przyłbice, maski, rękawice, przekazujecie pieniądze na nowy sprzęt i środki ochrony osobistej.

Tysiące razy będziemy dziękowali, ale i tak to nie będzie współmierne z ogromem pomocy, który otrzymujemy od Was co dnia już od kilku tygodni.

Wasze serca są wielkie:

Budimex – 100 tys. zł  na rzecz walki z koronawirusem – zakup sprzętu medycznego

Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele Szkół „Emmanuel” w Krakowie  – zebrali na sprzęt dla szpitala 8,1 tys. zł

Fundacja Cor Infantis – dziękujemy za termometry Visiofocus PRO, fartuchy, płyny do dezynfekcji i przyłbice wielorazowe

Walstead Central Europe – dostaliśmy 500 przyłbic, dziękujemy, bardzo przydadzą się

Pracownicy krakowskiego PZU– przekazali nam 3,2 tys. zł na zakup niezbędnego sprzętu w walce z covid -19

Brainly – funduje obiady dla II Oddziału Chorób Wewnętrznych i Kardiologii

Agata Salata i Sylwia Turzanska za dostarczenie płynów do dezynfekcji

Katarzyna Walczyk & Face and Body Instytut przekazała nam zapas rękawiczek i środków do dezynfekcji.

PHAR GROUP Sp.Z O.O Piaseczno przekazała 6 opakowań rękawiczek

Polacy z Holandii – zrzucili się i przekazali nam rękawice i maski

Stowarzyszenie Przyjaciół Szpitala Specjalistycznego im> Stefana Żeromskiego SP ZOZ w Krakowie – 11 tys. zł przekazano na zakup 3 tys. metrów materiału hydrofobowego, używanego w produkcji odzieży ochronnej.

Teatr Bagatela, Teatr im. Juliusza Słowackiego – panie z szwalni teatralnych szyją nam kombinezony

Ochotnicza Straż Pożarna Skawina II Korabniki – dziękuejmy za środki czystości, napoje, wodę, słodycze

Unilever Polska– dostarczono nam środki czystości

Grana sp zoo – mamy kawę rozpuszczalną i zbożową