Zobaczyć „Szpital znany i nieznany”

Z okazji 65-lecia „Żeromskiego” 6 listopada br. w Holu Kamiennym w Urzędzie Miasta Krakowa otwieramy wystawę pt. „Szpital znany i nieznany”.

Wystawa składa się z kilkunastu zdjęć wykonanych w trakcie dnia otwartego dla fotografów ( sierpień 2019 r.). Autorzy pędzili po szpitalu, zajrzeli wszędzie gdzie mogli, aby znaleźć ciekawe ujęcie, niebanalny temat i dobre światło.

Jury: Katarzyna Gądek, wicedyrektor wydziału ds turystyki UMK, Bogusław Świerzowski, fotograf UMK, Joanna Urbaniec, fotograf Polskapress, Grzegorz Ziemiański, niezależny bloger i Anna Górska, rzecznik prasowy Szpitala, wybrało najciekawsze prace, które można będzie zobaczyć właśnie w Holu Kamiennym.

Autorzy tych zdjęć otrzymają sympatyczne upominki i nagrody dzięki pomocy:

Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej; Emalia; Vistula Port: Hotel ****Galaxy, Kraków, Poland; RAWELIN Małopolskie Stowarzyszenie Miłośników Historii; Skarbnica Smaku; Uzdrowisko Rabka; Miasto i Gmina Wieliczka; Gmina Kocmyrzów- Luborzyca; Zamek Królewski w Niepołomicach, Teatr Łaźnia Nowa; MPK Krakow; Słotwiny Arena, Manana, Hutnicza Fundacja Ochrony Zdrowia. DZIĘKUJEMY!!!!

W galerii zdjęcia jednej z finalistek konkursu: Agaty Kaputy.

Postaramy się przedstawić prace wszystkich finalistów.

Wstęp bezpłatny, zapraszamy!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]