Dbacie o nas. Dziękujemy za to.

Kochani,

Ten osobny post poświęcamy Ludziom bardzo Dobrym i bardzo Hojnym, którzy już od kilku tygodni karmią nas smacznie, zdrowo, obficie. Dbacie o nas, serwujecie ciepłe posiłki z najlepszych restauracji w Krakowie. Nie zapominacie o niezbędnych witaminach, gdyż dostajemy dużo owoców i warzyw. Wysyłacie nam też pyszne pachnące drożdżówki i pożywne kanapki. Rozpieszczacie nas wymyślnymi ciastami. To dla nas ogromny zaszczyt, że możemy skosztować wspaniałe dania przygotowane przez Was. Pomagacie nam – pracującym w „Żeromskim”, ale też naszym kolegom i koleżankom, którzy przebywają na kwarantannie w mieszkaniach chronionych. Przewozimy im smakołyki od Was. I powiemy wprost: gdyby nie Wy, byłoby nam bardzo, ale to bardzo ciężko.

Zdrowia Wam życzymy, a najważniejsze aby już po tych trudnych czasach ustawiały się kolejki do Waszych restauracji, barów, cukierni, piekarni, cateringów, bistro, kawiarni i pizzerii.

My na pewno przyjdziemy!

Dziękujemy:

Molám Thai Canteen & BarNago Sushi & Sake; Moo Moo Steak & Wine; 7kuchni.pl; Pizza&Pasta by Baroque; Enoteka Pergamin; Tao Garden i transport niezmiennie TPO Pastuszak

A ponadto:  Rodzinneobiady.plLaBaguette;   Farutex;   JamrózHilton Garden Inn; Fitfood    Daily FruitsAmplus; Almond.

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego SP ZOZ w Krakowie
Font Resize
Wysoki kontrast