2019.noworodek w 2019 roku

Kubuś Gucwa jest 2019. noworodkiem urodzonym w 2019 roku. Przyszedł na świat w „Żeromskim” 6 listopada o godz.18.20. Dbał o kondycję w brzuchu mamy, nie przejadał się, bo urodził się z idealną wagą – 3410 kg, zaskoczył też swoich bliskich bujną czupryną!

Kubuś jest pierwszym synem Natalii i Pawła. Mieszkają w Wawrzeńczycach k. Krakowa.

„Jubilata” obradowaliśmy prezentami dzięki pomocy naszych Partnerów:

Ewa Bułat – CUTE STORY- FOTOGRAFIA

FLOW Szkoła Pływania Dzieci i Niemowląt

Kopalnia Soli w Wieliczce

Bielenda

Dr Irena Eris

Słotwiny Arena

Oddział ginekologiczno-położniczy w szpitalu im. Stefana Żeromskiego już od wielu lat jest liderem wśród małopolskich porodówek, jednym z najlepszych i najbardziej obleganych w regionie. Liczba porodów w naszym Szpitalu jest jedną z największych w województwie.

Mamy najlepszą porodówkę w Krakowie – w ocenie kobiet, które wypełniły ankietę w plebiscycie „Rodzić po ludzku”. W „Żeromskim”  pracują profesjonalne, niezwykle ciepłe i opiekuńcze położne, pacjentki zaś mogą się czuć bezpieczne, bo mają zapewnioną wykwalifikowana opiekę lekarską.

Mimo wielu problemów, z którymi borykamy się na co dzień, zależy nam na zwykłych ludzkich gestach i miłych wspomnieniach z pobytu w Szpitalu. Takim wspomnieniem dla Kubusia i jego rodziców może być akcja „2019. noworodek w 2019 roku”.