Apel do rezydentów medycyny rodzinnej

Szanowni Koledzy,

wszyscy przeżywamy wyjątkowo trudny czas, ale to na barkach lekarzy spoczywa teraz największa odpowiedzialność. Prosimy Was o pomoc i solidarne wsparcie. Brakuje nam rąk do pracy w szpitalnym punkcie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej. Cały nasz personel jest zaangażowany w obsadę dyżurów szpitalnych. Ciężko pracujemy zwłaszcza na oddziałach zakaźnych, ale nie narzekamy. Staramy się zapewnić opiekę dla wszystkich pacjentów, Wasza pomoc jest jednak nam bardzo potrzebna! Prosimy pomóżcie nam zaopiekować się chorymi, którzy szukają pomocy w punkcie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z p. Katarzyna Turek – Fornelską, zastępcą dyrektora ds. lecznictwa – nr tel. 12 622 93 42 lub e-mail: kturek@zeromski-szpital.pl