Miłe słowa dla pracowników SOR-u i Pracowni Endoskopowej

Dziękujemy naszym Pacjentom za miłe słowa. To jest niezwykłe, że po badaniu, hospitalizacji, zabiegu pamiętacie też o tym, aby napisać do nas, podzielić się wrażeniami i obserwacjami. Ważne dla nas nie tylko pozytywne opinie, ale też szczególną uwagę zwracamy na krytyczne sugestie. Dziękujemy, że zaufaliście nam.

Paweł Kramarz (pisownia oryginalna):

W dniu wczorajszym około godziny 20ej zostałem przywieziony przez ZRM po wypadku komunikacyjnym, znalazłem się z powodu losowej sytuacji. z SORu zespół zajął się mną w wyjątkowy profesjonalny sposób, przy tym członkowie zespołu wykazali się w moim cierpieniu wyjątkową empatią, zrozumieniem, cierpliwością a także bezinteresowną pomocą w moich ciężkich chwilach po ciężkim wypadku, w którym otarłem się o śmierć. Jak by nie wyjątkowe zaangażowanie członków zespołu SOR mógł bym doznać ciężkiego uszczerbku. Dzięki wyjątkowo zgranemu zespołowi chciał bym podziękować panu Ordynatorowi, pani Oddziałowej zarządzającym SORem a w szczególności indywidualnie :

Michałowi Kalecie

Tomaszowi Scelinie

Dawidowi Bednarczykowi

Jackowi Figajowi

Marcinowi Stefańskiemu

Doktorowi Martinowi Bazan

Na pewno zapomniałem o podziękowaniu wielu pozostałym osobą biorącym udział w moim procesie terapeutycznym a także załodze żeńskiej wchodzącej w skład SOR.

Na Sorze obserwowałem wyjątkową postawę dla społeczeństwa, tak trzymać!!!

Witold Kryda:(pisownia oryginalna)

MOJA WIZYTA W DN. 04.01.202
PIELĘGNIARKA P. SYLWIA ADAMCZYK
LEKARZ P. KRZYSZTOF BARTOSZEWSKI
JESTEM POD WRAŻENIEM TAKTU,KULTURY OSOBISTEJ JEDNYM SŁOWEM ( MIMO ,ŻE BADANIE NIEZBYT PRZYJEMNE) NIE MOGĘ SIĘ NADZIWIĆ .ŻE SPOTKAŁEM TAK SYMPATYCZNYCH LUDZI.
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W A.D. 2023