Pani Wiesławo, wszystkiego dobrego na emeryturze!

Czy ktokolwiek z Was może wyobrazić sobie, że pracujecie w jednym miejscu 42 lata? Dzień w dzień, albo co dwa -trzy dni, jeśli to praca na zmiany, przechodzicie przez te same drzwi, przemierzacie po raz setny, a może i tysięczny te same korytarze, sale, zakładacie medyczne ubrania i ponownie jak kilka dni, tygodni, miesięcy, lata temu, zajmujecie się chorymi dziećmi. Mało tego, lubicie to, a dzieci wręcz uwielbiacie i serce każdemu z maluchów oddajecie.
Wiesława Gałązka jako młodziutka pielęgniarka 42 lata temu trafiła na Oddział Pediatryczny w “Żeromskim”. W tym czasie wiele się zmieniło: kierownictwo Oddziału, siedziba, liczba łóżek, dyrekcja Szpitala i Bóg wie jeszcze co. Ale jedna rzecz pozostawała niezmienna: pani Wiesia całą karierę zawodową spędziła na Pediatrii przy chorych maluszkach. Od poniedziałku jest emerytką. Pani Wiesławo, zdrowia i wszystkiego dobrego życzy załoga “Żeromskiego”.
Na zdjęciu pamiątkowe zdjęcie koleżanek pani Wiesi z Oddziału. Pomysł i realizacja: Joanna Kin-Dąbrowska, pielęgniarka oddziałowa Pediatrii.

Font Resize
Wysoki kontrast