Pierwsza krakowianka 2020 roku przyszła na świat w “Żeromskim”

Lena Bryła jest pierwszym dzieckiem urodzonym w 2020 roku w Krakowie.

Przemysław i Andżelika Bryła z Krakowa zostali szczęśliwymi rodzicami w „Żeromskim” dokładnie o godz.00.40

Pierwsza dama z “Żeromskiego” ma idealną wagę: 3 470 kg i czuje się znakomicie. Mała krakowianka otrzymała wyprawkę od prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego.

Andrzej Kulig, wiceprezydent Krakowa, wręczył rodzicom pierwszej krakowianki zestawy do pielęgnacji, pieluchy, kosmetyki, zabawki.

Drugie dziecko w 2020 r. przyszło na świat w “Żeromskim”  za niecałą godzinę  –  o 01.35, i tym razem był to chłopczyk Igor.

Dyrekcja Szpitala im. Stefana Żeromskiego także przygotowała upominki dla mam i maluszków urodzonych w noworoczną noc.

Małe wyprawki spakowaliśmy dzięki pomocy firm: Bielenda, Dr Irena Eris oraz Państwowego Instytutu Wydawniczego.

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego SP ZOZ w Krakowie
Wysoki kontrast