Ponad 40 lat w „Żeromskim”!

Wyobrażacie sobie, że pracujecie w jednym miejscu ponad 40 lat Pani Bożena Dziadosz, oddziałowa Dermatologii, po szkole pielęgniarskiej przyszła do „Żeromskiego” w 1977 roku👍 Z początkiem marca 2021 roku została emerytką.Pani Bożenko, dziękujemy za wszystko.

Nauczyciel i autorytet wielu pokoleń pielęgniarek z Krakowa, pokazujący jak z godnością i szacunkiem dla pacjenta należy pielęgnować chorych i jak zaangażowanie osobiste oraz własne serce należy w to wkładać.

Z empatią, sercem i wyrozumiałością odnosi się do chorych, zawsze dostępna dla pacjentów i ich rodzin. Prze wiele lat pracy w  jednym miejscu nie zgłoszono ani jednej skargi czy nawet krytycznej uwagi pod adresem Pani.

Cały czas solidaryzowała się i utożsamiała się z „Żeromskim”, robiła wszystko, by Szpital był kojarzony u pacjentów jako jeden z najlepszych. Zawsze chętna do tworzenia nowych wewnętrznych programów i procedur, które poprawiają jakość leczenia i komfort pobytu pacjentów.  Wielkie uznanie należy się Pani Oddziałowej za jej rzetelność, dokładność, poświęcenie i pomoc merytoryczną w realizacji wielu wewnętrznych szpitalnych projektów.