Śniadanie wielkanocne w “Żeromskim” i dobroci moc

Godz.8.30. Białe obrusy na stołach. Taras przy dobrze rozpoznawalnych schodach „Żeromskiego” . Wszyscy pracownicy szpitala, którzy dyżurują  w Wielkanoc i nie mogli zasiąść do śniadania wielkanocnego ze swoimi rodzinami, jednak odczuli świąteczną atmosferę.

To miasto zadbało o poczęstunek, który trafił bezpośrednio do nas, a na wielkanocne śniadanie pracowników służb medycznych zaprosił prezydent Jacek Majchrowski.

O przygotowanie poczęstunku zadbały Rodzinnerestauracje.pl.

Szynka, jajeczko, sos chrzanowy, mazurek i babeczka – w koszyku nie zabrakło tradycyjnych potraw. Elegancko, smacznie, świątecznie. Dziękujemy, Tomaszu Górzyński za pełny profesjonalizm.

Ponadto czujemy się zobowiązani wspomnieć także o:

Cukiernia Kwiatkowscy – Pani Janino, Panie Janie – babki wykonane z Waszej cukierni są nie tylko piękne, ale i przepyszne, podniosły humor wielu osobom w Wielką Sobotę

Cukiernia Jan Buczek – makowce, serniki, torciki – niebo w gębie!

Destination Pologne i Nad&Greg –   Julien Hallier, dziękujemy za wypieki. Ten francuski wielkanocny akcent  jest niesamowicie sympatyczny. Miło jest wiedzieć, że o nas myślą w każdym zakątku Krakowa, nawet w francuskich piekarniach!

Piotr Leśkiewicz i kibice Wisły zadbali o to, aby personelowi nie zabrakło masek. Zakupili dla nas 2 tys. masek!

Media Expert przygotował niespodziankę dla naszych hydraulików, elektryków, ślusarzy i całego działu technicznego. Teraz brudne drelichy wrzucają do nowej pralki i suszarki.

Teatr Bagatela, teatr im. Juliusza Słowackiego- pierwsze kombinezony uszyte przez teatralnych krawcowych dostaliśmy już przed świętami.  @ Alina Kamińska, jesteś wielka i waleczna, dziękujemy za twoją determinacje w pomaganiu nam.

Bielenda – dzięki Twoim darom nasze świezoupieczone mamy uśmiechają, choć są mocno zestresowane i swoją nową rolą i ogólna sytuację epidemiologiczną. Robimy wszystko, aby zapomniały o niebezpieczeństwie.  Mamusie, jesteśmy dla Was. W naszych rękach jesteście bezpieczne.

Szkoła pływania Aligator – jesteście wspaniałymi organizatorami. W kilka dni zebraliście pieniądze, za które zakupiliście 50 obiadów w Restauracja PÓŁ na PÓŁ, wody, soki, słodycze. Tak, razem możemy więcej!

Dzięki Wam te święta są wyjątkowe!

A także szczególne podziękowania kierujemy do związkowców z
MOZ NSZZ „Solidarność” Teva Poland Operations Krakow i przewodniczące Bogumile Grysiak. Z własnej inicjatywy złożyli się i zebrali na potrzeby walki z COVID-19 – 10 tys. zł!

Font Resize
Wysoki kontrast