Warsztaty Atopii. Zapraszamy!

20 kwietnia o godz.13 w „Żeromskim” odbędą się kolejne zajęcia w Szkole Atopii. Zajęcia w formie szkoleń i warsztatów lekarze chcą zaadresować do rodziców dzieci z problemami alergii, atopii oraz osób chcących poszerzyć wiedzę na temat tej choroby.

Zapisy bezpośrednio w sekretariacie Oddziału Dermatologicznego bądź telefonicznie: 12 622 92 86 lub przez pocztę elektroniczną wysyłając zgłoszenie( imię, nazwisko, kontakt) na adres derma@zeromski-szpital.pl.

Dr n. med. Paweł Brzewski, ordynator Oddziału Dermatologicznego:

Chcemy podzielić się wiedzą z rodzicami dzieci cierpiących na atopowe zapalenie skóry. Na warsztatach przekażemy niezbędne informacje dotyczące patogenezy choroby, metod jej leczenia i właściwej pielęgnacji skóry.

Prowadzący: lekarze, specjaliści dermatologii Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego SP ZOZ w Krakowie

Miejsce: Sala konferencyjna, Oddział Dermatologiczny, Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego SP ZOZ w Krakowie, os. Na Skarpie 66, Kraków, budynek G.

Tematyka zajęć:

Atopowe Zapalenie Skóry (AZS) – istota schorzenia, objawy, przyczyny zaostrzenia objawów; profilaktyka; pielęgnacja skóry dziecka z AZS; gdzie szukać pomocy, jeśli dziecko ma AZS.

Zapisy:
codziennie  w godzinach  8.00 – 14.00.
tel: 12 622 92 86

e-mail: derma@zeromski-szpital.pl