Św. Mikołaj w „Żeromskim” przekazał prezenty od policjantów

Imprezowanie mikołajowe w „Żeromskim” trwa. Dzisiaj policjanci z wydziału ruchu drogowego komendy miejskiej policji w Krakowie przywieźli z eskortą św. Mikołaja do małych pacjentów, zaś w niedzielę – 6 grudnia zapowiada się z kolejna wizyta mikołajowa organizowana przez MPK.

Policjanci sami zrzucili się na dary dla wszystkich małych pacjentów, które przebywają na różnych oddziałach dziecięcych: Noworodków; Pediatrii; Chorób Infekcyjnych i Pediatrii; Chirurgii Dzieci; Laryngologii i Okulistyki.

Przekazanie prezentów odbyło się w budynku G – w strefie czystej Oddziału Chorób Infekcyjnych i Pediatrii. Dzieci, oczywiście izolowane, zobaczyły i pomachały Mikołajowi przez szybę; właściwie już czekały z niecierpliwością na ten dzień.