Świąteczna Pocztówka dla Was i dla Nas

Świąteczna Pocztówka to najnowsza odsłona Sceny Mistrzów Teatru Groteska.

ŚWIĄTECZNA POCZTÓWKA

Ten wyjątkowy koncert kolęd i świątecznych piosenek jest podziękowaniem dla środowiska medycznego za ich codzienne poświęcenie i walkę o nasze zdrowie i życie.

To oni – personel medyczny, pielęgniarki, lekarze, ratownicy medyczni – narażają swoje życie dla nas w heroicznych zmaganiach z pandemią.

Świadectwem ich poświęcenia są podziękowania Pacjentów wyleczonych z ciężkich, krańcowych przypadków SARS-CoV-2.

Jest nam niezmiernie miło, że do udziału w koncercie zaproszenie przyjęli przedstawiciele krakowskiego środowiska medycznego: Jolanta Bucka – reumatolog ze Szpitala Specjalistycznego im. Józefa Dietla w Krakowie, Małgorzata Kloch – kardiolog ze Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego w Krakowie, Katarzyna Turek-Fornelska – Zastępca Dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego w Krakowie, Jerzy Friediger – Dyrektor Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego, Marcin Jędrychowski – Dyrektor Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, Andrzej Kosiniak-Kamysz – Dyrektor Szpitala Specjalistycznego im. Józefa Dietla w Krakowie, Marcin Mikos – Zastępca Dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. Józefa Dietla w Krakowie, Wojciech Zaręba – kardiolog ze Szpitala Specjalistycznego im. Józefa Dietla w Krakowie.

W świątecznym koncercie lekarze wystąpili razem z krakowskimi artystami: Renatą Przemyk, Tadeuszem Apryjasem, Jackiem Borowieckim, Markiem Piekarczykiem, Łukaszem Rybarskim, Andrzejem Sikorowskim i Jackiem Wójcickim.

Pomysł i realizacja „Świątecznej Pocztówki”: Małgorzata Zwolińska