SZCZEPIENIE OCHRONNE PRZECIW COVID-19 PO CIĘŻKIM NIEPOŻĄDANYM ODCZYNIE POSZCZEPIENNYM

Drodzy Pacjenci,

w związku z komunikatem Ministra Zdrowia z  23 lipca 2021 roku dot. schematów mieszanych dla szczepień przeciw COVID – 19 preparatami AstraZeneca, Pfizer/BionTech, Moderna oraz Janssen informujemy, iż w przypadku konieczności zastosowania schematu mieszanego szczepienia należy wydrukować formularz – załącznik jest poniżej:

NOP formularz

Ponadto prosimy także o dostarczenie zaświadczenia od lekarza, któremu zgłosiliście tzw. ciężki NOP – Niepożądany Odczyn Poszczepienny.

Z wyżej wymienionymi dokumentami należy zgłosić się do rejestracji Punktu Szczepień, która znajduje się w budynku C naszego Szpitala.

Rejestracja punktu szczepień otwarta jest codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 – 14.00.

W razie pytań i wątpliwości proszę wysyłać informacje na adres e-mailowy: szczepieniacovid@zeromski-szpital.pl.