Uczniowie sp nr 91: jesteście wielcy!

I nadszedł ten dzień, dary zostały dostarczone! Uczniowie szkoły SP91 spisali się na medal.

W dniach 07.12-17.12.2020 uczniowie Szkoły Podstawowej nr 91 mogli składać dary dla pacjentów Szpitala im. S. Żeromskiego w Krakowie. Organizatorami akcji byli uczniowie klasy 7e oraz Samorząd Uczniowski. Zainteresowanie akcją przerosło oczekiwania organizatorów. Darczyńcy wykazali się ogromnym sercem i chęcią wsparcia pacjentów.

Pomimo trudnego okresu i nieuczęszczania do szkoły złożono (oczywiście przy pomocy rodziców) następujące dary:

• woda mineralna w ilości 825 butelek (0,5 l), co daje 412,5 l wody
  • ok. 27 kg biszkoptów w 222 opakowaniach
  • 136 opakowań chusteczek nawilżanych
  • krzyżówki w ilości 151 szt.
  • gazety: dla dorosłych 59 szt. oraz dla dzieci 56 szt.

W ramach podziękowania dla pracujących w szpitalu dostarczono 30 własnoręcznie wykonanych kartek z życzeniami i podziękowaniami, 1 plakat przygotowany przez klasę 2b.

Wszystkim, którzy okazali złote serce i chęć niesienia pomocy serdecznie dziękujemy. Staliście się wielcy w oczach innych 🙂