COVID-19 – informacje dla Pacjentów

COVID-19: SZCZEPIENIA PIERWSZA DAWKA - WAŻNE!

Szanowni Państwo,

w związku z komunikatem z Ministerstwa Zdrowia o wznowieniu szczepień od 8 marca do 21 marca br. Grupy 0 pierwszą dawką. tym, uprzejmie prosimy o pilne zgłoszenie się osób z grupy 0 i potwierdzenie chęci zaszczepienia się w naszym Szpitalu.

Szczepienie będzie wykonywane tylko i wyłącznie produktem firmy Astra Zeneca.
Nie ma możliwości używania do tego celu produktów firmy Pfizer lub Moderna. Druga dawka powinna być podana po okresie 10-12 tygodni od pierwszego zaszczepienia.  Szczepienia mogą być realizowane tylko dla pacjentów posiadających e-skierowania.

Osoby zainteresowane szczepieniem prosimy o zarejestrowanie się na

https://zeromski-szpital.pl/szczepienie-grupa-0/

Prosimy o śledzenie bieżących informacji zamieszczanych na stronie www.zeromski-szpital.pl

W załączniku komunikat NFZ w ww. sprawie:

Komunikat-MZ-RARS-NFZ-CeZ-dot-grupy-0-05032021-1

SZCZEPIENIA OSÓB PRZEWLEKLE CHORYCH

Drodzy Pacjenci,

10 marca rozpocznie się rejestracja osób przewlekle chorych, a 15 marca ich szczepienie.

Trzy podstawowe grupy to są pacjenci onkologiczni, pacjenci dializowani i pacjenci wentylowani mechanicznie. Do grupy 1b dołączone zostały osoby, które czekają na przeszczepy oraz pacjenci onkologiczni, którzy zostali zdiagnozowani, a jeszcze nie są leczeni.

Szczegółowy komunikat i wytyczne dla Państwa są w załączniku, prosimy o dokładne zapoznanie się z dokumentem.

Wspólne wytyczne dla pacjentów z grupy 1B i personelu medycznego w zakresie szczepienia przeciwko COVID-19 (05.03.2021)-2

COVID-19: SZCZEPIENIA DRUGA DAWKA

Drodzy Pacjenci,

jeśli macie zaplanowany w najbliższym czasie termin podania drugiej dawki szczepionki przeciw COVID-19, a jeszcze nie dostaliście ze szpitala potwierdzenia, prosimy o kontakt z koordynatorem szczepień: mskorski@zeromski-szpital.pl.

Najbliższe szczepienia drugą dawką odbędą się 18-19 lutego br.

Przepraszamy za utrudnienia. Prosimy śledzić komunikaty na bieżąco.

COVID-19: SZCZEPIENIA NAUCZYCIELI

Od piątku – 12 lutego br. zaczynamy szczepić nauczycieli przeciw COVID-19.

Małopolski oddział NFZ skierował do nas ponad 600 osób zainteresowanych szczepieniem. Zgodnie z komunikatem z NFZ – 11 lutego br.-w naszym Szpitalu będziemy mogli szczepić 300 osób tygodniowo.

Jak mam  zarejestrować się na szczepienie?

Należy zgłosić się do dyrektora swojej placówki. Szczegółową instrukcję dot. e-rejestracji na szczepienia wysyłamy na bieżąco do szefów placówek oświatowych, oni z kolei są zobowiązani przekierować wytyczne do swoich pracowników.

Kiedy mam się zgłosić na drugą dawkę?

Szczepienia drugą dawką powinny być przeprowadzone po 10-12 tygodniach. Każdy z Państwa otrzyma ze szpitala e- mail ( te dane pozyskamy z e-rejestracji) potwierdzający termin podania drugiej dawki.

 

 

COVID-19: SZCZEPIENIA 70+

Szanowni Państwo,

22 stycznia rozpoczął się etap rejestracji na szczepienia dla grupy 70+. Jednak ze względu na ograniczoną dostępność szczepionki najprawdopodobniej nie wszyscy zainteresowani zostaną umówieni w procesie rejestracji na konkretne terminy szczepień. Dla pozostałych osób powyżej 70. roku życia zainteresowanych szczepieniem przeciw koronawirusowi udostępniamy możliwość zgłoszenia się na szczepienia poprzez infolinię 989 i formularz internetowy – dostępny na stronie

https://szczepimysie.pacjent.gov.pl/ .

Pracownicy Infolinii w przypadku braku wolnych terminów oddzwonią do pacjenta, jeśli pojawią się nowe dawki szczepionki i nowe terminy szczepień. Każda osoba, która wypełni formularz, zostanie telefonicznie poinformowana o możliwości rejestracji na konkretny termin szczepienia.

COVID-19: Uruchomiliśmy e – rejestrację na szczepienia przeciw COVID-19 dla osób z etapu 0

Szanowni Państwo,

wznawiamy szczepienia przeciw COVID-19 ( pierwsza dawka) dla osób z grupy 0.

Żeby każdy z Państwa mógł sprawnie, szybko zarejestrować się, uruchomiliśmy e-rejestrację.

Link poniżej:

W razie jakichkolwiek zmian będziemy informowali na bieżąco. Prosimy śledzić zmiany na stronie Szpitala.

W razie problemów i pytań prosimy o kontakt z koordynatorem szczepień- Mariuszem Skórskim, nr tel. 12 622 95 28; mskorski@zeromski-szpital.pl.

COVID-19: SZCZEPIENIA DLA SENIORÓW 80+

Drodzy Seniorzy,

na razie nie mamy wolnych terminów na szczepienia przeciw COVID-19. Prosimy jednak uzbroić się w cierpliwość, sytuacja zmienia się dynamicznie, limity tygodniowe mogą być zmienione i wtedy będziemy mogli zarejestrować większą liczbę Pacjentów. O tym będziemy informowali na bieżąco.

Jeśli jesteś seniorem 80+ i nie zarejestrowałeś się na szczepienie w żadnej placówce,

zadzwoń na całodobową i bezpłatną infolinię – 989

Możesz to zrobić sam lub może Cię zapisać ktoś bliski z rodziny. Do zapisu wystarczy numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego. Na podany numer otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie. W ten sposób możesz zarejestrować swoich dziadków lub rodziców. Wystarczy, że rozpocznie się etap szczepień i będziesz miał numer PESEL bliskiej osoby.

Podczas rejestracji wybierzesz dokładny termin oraz miejsce szczepienia. Następnie otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie.

W poniższym linku są adresy i numery telefonów innych punktów szczepień.

Kraków – punkty szczepień_

COVID-19: Narodowy Program Szczepień przeciwko COVID-19 dla personelu podmiotów wykonujących działalność leczniczą

W ramach realizacji Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19, Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego SP ZOZ w Krakowie został wyznaczony jako punkt szczepień dla personelu podmiotów wykonujących działalność leczniczą (szpital węzłowy). Już rozpoczęliśmy szczepienia personelu podmiotów zewnętrznych wykonujących działalność leczniczą.

Z każdym z podmiotów kontaktujemy się w celu ustalenia terminu szczepienia. Wciąż przyjmujemy zgłoszenia zainteresowanych. Termin przyjmowania zgłoszeń do godz. 14.00, 11 stycznia 2021 roku.

Jednostki zewnętrzne zainteresowane szczepieniem przeciwko COVID-19 w Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego SP ZOZ w Krakowie powinny przesłać na adres:

szczepieniacovid@zeromski-szpital.pl

Listę pracowników zgodnie z załącznikiem FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Dodatkowo obowiązkiem osób wyrażających chęć szczepienia jest przyniesienie ze sobą wypełnionych 3 formularzy, linki do których są poniżej. Uprzejmie prosimy o pobranie, wydrukowanie i wypełnienie formularzy. To ułatwi i przyspieszy załatwienie spraw formalnych przed szczepieniem.

Zgoda dane covid wzór

Formularz zgody na Szczepienie p. COVID 19

kwestionariusz_szczepienia_z_oswiadczeniem

 

Koordynatorem ds. szczepień jest Mariusz Skórski, e-mail: mskorski@zeromski-szpital.pl; nr tel – 12 622 95 28.

COVID-19: CO SIĘ ZMIENIA W SZPITALU

W Poradni Chorób Zakaźnych dla osób dorosłych od 26 października br. nie przyjmujemy pacjentów. O terminie wznowienia pracy Poradni będziemy informowali na bieżąco.

Częściowo wstrzymujemy planowe konsultacje w Poradni Chirurgii Ortopedyczno- Urazowej. Uwaga, wizyty kontrolne po zabiegach odbywają się bez zmian. Przyjmujemy również pacjentów ze skierowaniem pilnym i w tzw. ostrych przypadkach, gdy nagle potrzebują opieki lekarskiej.

Ponadto są zmiany w pracy Rejestracji Centralnej. Po godz.14.30 Rejestracja Centralna jest nieczynna!!! Przepraszamy, jeśli Państwo nie możecie się dodzwonić. Pracujemy w znacznie okrojonym składzie, staramy się, ale czas oczekiwania może być dłuższy. Na wszystkie zgłoszenia online odpowiemy i terminy wizyt ustalimy, lecz z kilkudniowym poślizgiem.

Zgodnie z zaleceniami Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia dyrekcja Szpitala podjęła decyzję o wstrzymaniu wykonywania zabiegów planowych: do odwołania.

Przepraszamy za utrudnienia i kłopot. Nasi pracownicy skontaktują się z Pacjentami, którzy mają wyznaczony zabieg w najbliższym czasie.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

COVID-19: PORODY RODZINNE

Drogie Pacjentki,miłe Przyszłe Mamy

na razie nie rezygnujemy z porodów rodzinnych. Sytuacja epidemiologiczna zmienia się, prosimy śledzić „Aktualności”, nasz profil FB, w razie jakichkolwiek zmian będziemy informowali na bieżąco.

Proszę uważnie przeczytać poniższy komunikat.
W porodach rodzinnych obowiązują ZASADY, których przestrzeganie będziemy egzekwować.

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego SP ZOZ w Krakowie wznawia możliwość towarzyszenia przy porodzie fizjologicznym osobie bliskiej – tzw.  poród rodzinny.
W związku z sytuacją epidemiologiczną dotycząca ryzyka zakażenia SARS-CoV-2, powodującego COVID-19 obowiązują zasady:

 1. Osoba wskazana przez Rodzącą jako towarzysząca Jej przy porodzie, przed wejściem do Oddziału Ginekologiczno- Położniczego podlega wstępnej ocenie stanu poprzez:
 • wywiad epidemiologiczny,
 • pomiar temperatury ciała,
 • wypełnienie i podpisanie ankiety dotyczącej jej stanu zdrowia; ankietę dołącza się do dokumentacji medycznej Rodzącej.
 1. Warunkiem udziału w porodzie rodzinnym jest brak objawów infekcji i negatywny wywiad epidemiologiczny.
 2. W Oddziale Ginekologiczno – Położniczym osoba towarzysząca Rodzącej, zobowiązana dezynfekować ręce, założyć jednorazową odzież ochronną oraz nową maseczkę ( środki ochrony osobistej zapewnia Szpital).
 3. Obowiązuje zakaz poruszania się po Oddziale. Osoba towarzysząca nie opuszcza sali porodowej, o ile nie otrzyma takiego polecenia od personelu medycznego, stara się zachować maksymalny dystans do personelu medycznego, często dezynfekuje ręce. Osoba towarzyszącą może być przy Rodzącej tylko w trakcie przebywania na sali porodowej. W razie decyzji o rozwiązaniu porodu drogą zabiegu lub cięcia cesarskiego(także planowego), nie dopuszcza się obecności osoby towarzyszącej na sali operacyjnej, ale po zabiegu zapewniamy Osobie Towarzyszącej kontakt z dzieckiem. Jeśli osoba towarzysząca zdecyduje się na samowolne opuszczenie sali porodowej, już w żadnym wypadku nie będzie mogła powrócić do niej.
 4. Po porodzie i około 2 godzinach od zakończenia porodu osoba towarzysząca Rodzącej opuszcza salę porodową.
 5. Osoba towarzysząca Rodzącej przy porodzie zobowiązana jest przestrzegać zaleceń personelu medycznego.

Osobom towarzyszącym przy porodzie rodzinnym zabrania się:

 1. Palenia tytoniu, spożywania napojów alkoholowych.
 2. Zachowania, stwarzającego zagrożenie bezpieczeństwa dla Rodzącej, swojego i personelu.
 3. Niestosownego/agresywnego zachowania wobec personelu.

W przypadku nieprzestrzegania powyższych zasad Szpital zastrzega sobie prawo cofnięcia zgody na poród rodzinny z osobą towarzyszącą.

W sytuacjach losowych Szpital zastrzega sobie prawo cofnięcia zgody na poród rodzinny z osobą towarzyszącą.

Osoby pozostające w kwarantannie lub w trakcie izolacji nie mogą uczestniczyć w porodzie i wchodzić na teren Szpitala. Zatajenie powyższych okoliczności stanowi podstawę odpowiedzialności karnej ściganej z urzędu.

COVID-19: INFOLINIA DLA PACJENTÓW

Czy masz odwołany zabieg, czy odbędzie się konsultacja, jak znaleźć pacjenta zabranego przez Pogotowie, czy można odwiedzić pacjenta, czy można przekazać rzeczy choremu – na te i inne pytania odpowie nasz pełnomocnik ds. Praw Pacjenta – Lucyna Pławecka – Stolarska, nr tel. 12 622 92 47, e-mail: rpp@zeromski-szpital.pl

MAM OBJAWY COVID-19 I CO DALEJj?

Jakie objawy są charakterystyczne dla koronawirusa?

Osoby zakażone koronawirusem zwykle mają:

 • wysoką gorączkę,
 • kaszel,
 • duszności,
 • utratę węchu lub smaku.

Rzadziej pojawiają się takie objawy, jak bóle mięśni i głowy, biegunka, wysypka.

Upewnij się, czy twoje objawy są charakterystyczne dla koronawirusa.

Wykonaj test oceny ryzyka online.

Mam objawy charakterystyczne dla COVID-19. Co powinienem zrobić w pierwszej kolejności?

Jeśli Twoje objawy są typowe dla zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, skontaktuj się z Twoim lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej za pośrednictwem teleporady. Lekarz może zlecić Ci test na koronawirusa.

Jeśli lekarz wybrany przez Ciebie jako lekarz pierwszego kontaktu akurat nie dyżuruje, Twoja przychodnia skieruję Cię do lekarza dyżurnego, który go w tym momencie zastępuje i ma prawo wystawić zlecenie na wykonanie testu.

Skorzystaj z wyszukiwarki poradni podstawowej opieki zdrowotnej: https://zip.nfz.gov.pl/GSL/GSL/POZ

Zlecenia na test na koronawirusa nie może wystawić Ci lekarz dyżurujący w ramach nocnej lub świątecznej telepomocy. Musisz poczekać do chwili, gdy Twoja przychodnia zostanie otwarta. Jeśli się bardzo źle czujesz, dzwoń na 112 – koniecznie powiedz, że prawdopodobnie masz COVID-19.

Czy skierowanie na test może wystawić tylko lekarz POZ? Czy lekarz z nocnej i świątecznej telepomocy może wystawić takie skierowanie?

Zlecenia na test na koronawirusa nie może wystawić Ci lekarz dyżurujący w ramach nocnej lub świątecznej telepomocy. Musisz poczekać do chwili, gdy Twoja przychodnia zostanie otwarta. Jeśli się bardzo źle czujesz, dzwoń na 112 – koniecznie powiedz, że prawdopodobnie masz COVID-19.

Gdzie znajdę wynik testu?

Informację o wyniku testu znajdziesz na Internetowym Koncie Pacjenta.

Internetowe Konto Pacjenta (IKP)

Jeśli wynik testu będzie pozytywny, lekarz rodzinny poinformuje cię o tym. Otrzymasz również informację o dalszej formie leczenia. Może to być:

 • skierowanie do szpitala,
 • rozpoczęcie izolacji w izolatorium (w izolatoriach mają przebywać m.in. osoby, które nie mogą odbyć kwarantanny w domu, gdyż narażałyby w ten sposób na zakażenie koronawirusem najbliższych),
 • rozpoczęcie izolacji domowej.
 • Czy jeśli mój wynik testu będzie pozytywny, to zostanę poinformowany o tym?

  Informację o wyniku testu znajdziesz na Internetowym Koncie Pacjenta.

  Internetowe Konto Pacjenta (IKP)

  Jeśli wynik testu będzie pozytywny, lekarz rodzinny poinformuje cię o tym. Otrzymasz również informację o dalszej formie leczenia. Może to być:

  • skierowanie do szpitala,
  • rozpoczęcie izolacji w izolatorium (w izolatoriach mają przebywać m.in. osoby, które nie mogą odbyć kwarantanny w domu, gdyż narażałyby w ten sposób na zakażenie koronawirusem najbliższych),
  • rozpoczęcie izolacji domowej.

WSZYSTKO O WYMAZACH; PUNKTY WYMAZOWE

Kto może wykonać bezpłatny test w kierunku koronawirusa w punkcie wymazowym?

 • osoba, która wyjeżdża do sanatorium (nie wcześniej niż 6 dni przed terminem rozpoczęcia leczenia)
 • osoby, które uzyskały elektroniczne zlecenie wykonania testów w związku z podejrzeniem zarażania koronawirusem
 • osoby skierowane na test przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej

Informacje dotyczące punktów pobrań są aktualizowane na bieżąco, codziennie w godzinach popołudniowych, na podstawie danych otrzymanych z punktów pobrań.

Nie wszystkie punkty pobrań działają w formule “drive-thru”. Szczegółowe informacje dotyczące organizacji pracy punktów są dostępne pod podanymi numerami telefonów.

Punkty wymazowe w Małopolsce
Nazwa podmiotuAdres miejsca punktu pobrańGodziny przyjmowania pacjentówNumer telefonu
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni “Szpital Powiatowy” im. Bł. Marty Wieckiejul. Krakowska 31,
32-700 Bochnia
poniedziałek – niedziela  08:00 – 18:00662 021 204
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzeskuul. Tadeusza Kościuszki 68, 32-800 Brzeskoponiedziałek 08:00 – 16:00
wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela 07:00 – 14:00
14 662 11 66
Szpital Powiatowy w Chrzanowieul. Topolowa 16,
32-500 Chrzanów
poniedziałek- niedziela 09:00 – 13:30, 15:00 – 15:3032 624 74 48 – czynny w dni powszednie w godz. 10:00 – 12:00 oraz w weekend w godz. 09:00 – 11:00
Zespół Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiejul. Szpitalna 1,
33-200 Dąbrowa Tarnowska
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek, sobota, niedziela 07:00 – 11:30
środa 11:30 – 16:00
14 644 32 88
SPECJALMED sp. z o.o.ul. Zarabie 35c,
32-410 Dobczyce
poniedziałek – niedziela 09:00 – 16:00 510 090 854
Diagnostyka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąul. Krakowska 285
32-420 Gdów
poniedziałek – piątek 11:30 – 13:30
sobota – niedziela 08:30 – 10:30
799 399 361
Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicachul. Węgierska 21,
38-300 Gorlice
poniedziałek – niedziela 07:00 – 12:0018 355 35 04,
18 355 35 05
Scanmed SAul. Armii Krajowej 5,
30-150 Kraków
poniedziałek – niedziela 13:00 – 18:0012 629 88 00
VITO-MED sp. z o.oul. Alberta Schweitzera 7,
30-695 Kraków
(przy Centrum Medycznym Diamed)
poniedziałek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela 08:00 – 13:00
wtorek 15:00 – 20:00
793 600 112
VITO-MED sp. z o.o.al. Jana Pawła II 39,
31-864 Kraków
(punkt jest zlokalizowany w parku koło Muzeum Lotnictwa Polskiego. Wjazd ul. Markowskiego, przed gmachem Muzeum w lewo ul. Gnysia, następnie w prawo do punktu)
poniedziałek – niedziela 07:30 – 20:00793 600 112
Diagnostyka sp. z o.o.

 

Al. Kijowska 12,
30-079 Kraków
poniedziałek – piątek 14:30 – 17:00
sobota i niedziela 08:00 – 10:30
799 399 361
Diagnostyka sp. z o.o.

 

ul. 29 Listopada 178,
31-234 Kraków
poniedziałek – piątek 14:30 – 17:00
sobota i niedziela 08:00 – 12:30
799 399 361
Gyncentrum sp. z o.o.ul. W. E. Radzikowskiego 99 (skrzyżowanie ul. Radzikowskiego i ul Armii
Krajowej),
31-312 Kraków
poniedziałek – piątek 16:00 – 20:00
sobota i niedziela 08:00 – 12:00
32 506 50 86
VITO-MED. sp. z o.o.Os. Złotej Jesieni 1, 31-826 Kraków (przy Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera)poniedziałek – niedziela 24h/dobę793 600 112
Diagnostyka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąul. Stanisława Lema 8, 31-571 Krakówponiedziałek – piątek: 08:30 – 13:00,
sobota – niedziela: 08:00 – 12:30
799 399 361
Szpital św. Rafałaul. Bochenka 12,
30-693 Kraków
poniedziałek – niedziela 08:00 – 13:0012 629 88 00
Szpital Uniwersytecki w Krakowieul. Jakubowskiego 2
30-688 Kraków
poniedziałek, środa, czwartek, piątek 08:00-12:30 budynek H, wejście 10, poziom -1
wtorek 08:00 – 15:30 budynek H, wejście 10, poziom -1
sobota, niedziela 08:00 – 12:30 budynek J
12 400 12 56 – sobota, niedziela
12 400 33 10 – pozostałe dni
Diagnostyka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąul. Kopernika 8
33-332 Kraków
poniedziałek – niedziela 08:00 – 13:00799 399 361
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie – punkt przeznaczony dla dzieciul. Strzelecka 2,
31-503 Kraków
poniedziałek – niedziela 08.00 – 11:00 i 12:00 – 15:00726 866 006
czynny w godzinach pracy punktu
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej – Szpital im. dr. Józefa Dietla w Krynicy- Zdrojuul. Kraszewskiego 142,
33-380 Krynica-Zdrój
poniedziałek, środa, czwartek, sobota, niedziela 09:00 – 14:00
wtorek, piątek,  10:30 – 15:30
505 668 356
VITO-MED. sp. z o.o.ul. Legionów Polskich 26,
32-065 Krzeszowice
poniedziałek 15:00 – 19:15
wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela 09:00 – 13:15
793 600 112
Pro4Med sp. z o.o.ul. Ks. Pieli 11,
32-590 Libiąż (parking przy Kościele św. Barbary)
poniedziałek, wtorek, sobota 13:15 – 17:30
środa, czwartek, piątek, niedziela 07:45 – 12:00
730 780 796
Szpital Powiatowy w Limanowej Imienia Miłosierdzia Bożegoul. Piłsudskiego 61,
34-600 Limanowa
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek, sobota, niedziela 08:00 – 12:15
środa 08:00 – 10:15 i 15:00 – 17:00
536 544 595
668 537 028
Szpital św. Anny w Miechowieul. Szpitalna 3,
32-200 Miechów
poniedziałek, środa, czwartek, piątek  09:00 – 14:00
wtorek 09:00 – 16:00
sobota, niedziela 10:00 – 14:15
532 455 187
Diagnostyka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąul. św. Maksymiliana Marii Kolbego 38
34-730 Mszana Dolna
poniedziałek – piątek 13:00 – 15:00
sobota – niedziela 07:30 – 09:30
799 399 361
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Myślenicachul. Szpitalna 2,
32-400 Myślenice
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek, sobota, niedziela 08:00 – 12:30
środa 12:00 – 16:00
12 273 03 03,
12 273 03 02
Szpital Specjalistyczny Im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączuul. Młyńska 5,
33 – 300 Nowy Sącz
poniedziałek –  piątek 07:30 – 14:30
sobota 09:00 – 13:00
niedziela 10:00 – 12:00
18 443 21 23
ALFA sp. z o.o.ul. Nawojowska 29/1/U, 33-300 Nowy Sączponiedziałek – piątek 08:00 – 13:00
sobota, niedziela – 08:00 – 12:00
792 091 591
VITO-MED sp. z o.o.ul. Nadbrzeżna 36,
33-300 Nowy Sącz (za Halą Widowiskowo-Sportową)
poniedziałek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela 08:00 – 13:00
wtorek 13:00 – 18:00
793 600 112
Podhalański Szpital Specjalistyczny Im. Jana Pawła II W Nowym Targuul. Szpitalna 14,
34-400 Nowy Targ
poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, niedziela 08:00 – 13:00
sobota 08:00 – 16:00
18 263 31 26
Nowy Szpital w Olkuszu Sp. z o.oul. 1000-lecia 13,
32-300 Olkusz
poniedziałek, wtorek, środa, piątek, sobota, niedziela 10.00 – 14.30
czwartek 11:30 – 16:00
41 240 12 45,
41 240 12 76
Zespół Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiuul. Wysokie Brzegi 4,
32-600 Oświęcim
poniedziałek, wtorek, środa, piątek, sobota, niedziela 08:00 – 12:30
czwartek 08:00 – 16:00
798 909 160
798 909 130
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Proszowicachul. Mikołaja Kopernika 13,
32-100 Proszowice
poniedziałek, wtorek, środa piątek, sobota, niedziela 09:00 – 13:30
czwartek 11:30 – 16:00
12 386 52 10,
12 386 52 75
VITO-MED sp. z o.o.ul. Władysława Sikorskiego 24 ,
32-050 Skawina
poniedziałek – niedziela 07:30 – 20:00793 600 112
Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiejul. Szpitalna 22
34-200 Sucha Beskidzka
poniedziałek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela 07:00 – 11:15
wtorek 12:00 – 16:15
501 188 292
Centrum Medyczne KOL-MED w Tarnowie

Punkt czynny od 2.11.2020 r.

ul. Plac Dworcowy 6,
33-100 Tarnów (budynek B Centrum Medycznego KOL-MED)
poniedziałek – piątek 15:00 – 18:00
sobota – niedziela 08:00 – 12:00
531 415 498
Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowieul. Lwowska 178a
33-100 Tarnów
poniedziałek – niedziela 08:30 – 13:3014 631 54 15
VITO-MED sp. z o.o.ul.Westerplatte 27
33-100 Tarnów
poniedziałek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela 09:00 – 14:00
wtorek 15:00 – 20:15
793 600 112
Centrum Zdrowia Tuchów Sp. z o.oul. Szpitalna 1
33-170 Tuchów
poniedziałek – piątek 07:00 – 15:00
sobota, niedziela 07:00 – 13:00
575 546 730
Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicachul. Karmelicka 5,
34-100 Wadowice
poniedziałek 07:30 – 12:00 i 15:00 – 16:00
wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela 07:30 – 12:00
33 872 12 00 wew. 401
Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicachul. Karmelicka 12,
34-100 Wadowice (Pawilon AB)
poniedziałek – niedziela 07:00 – 12:00690 108 899
571 324 953
Centrum Zdrowia Tuchów Sp. z o.o (punkt w Wierzchosławicach)Wierzchosławice 39 B, 33-122 Wierzchosławiceponiedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 07:00 – 15:00
środa: 07:00 – 17:00
sobota, niedziela: 07:00 – 13:00
533 329 535
Nowy Szpital w Olkuszu Sp. z o.o (punkt Wolbrom)ul. Skalska 22
32-340 Wolbrom
poniedziałek – niedziela 15:00 – 17:0041 240 12 45 (poniedziałek -piątek)
41 240 12 76 (sobota – niedziela)
Szpital Powiatowy im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanemul. Kamieniec 10,
34-500 Zakopane
poniedziałek – piątek 09:00 – 11:00 i 15:00 – 16:00
sobota – niedziela 09:00 – 11:00
18 201 20 21 wew. 100 lub 20

MAM DODATNI WYNIK Sars-COv-2

W razie nagłego pogorszenia stanu zdrowia (np. duszności, wysoka utrzymująca się gorączka) prosimy o pilny kontakt z pogotowiem ratunkowym pod nr telefonu 999 lub 112, koniecznie informując o rozpoznaniu COVID-19 i fakcie pozostawania w izolacji domowej.

Pacjenci także mogą samodzielnie zgłosić się na nasz Szpitalny Oddział Ratunkowy.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Font Resize
Wysoki kontrast