Pomóżcie nam pomagać

Stowarzyszenie Przyjaciół Szpitala działające na rzecz Szpitala i Pacjentów zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie. Dzięki Waszej pomocy będziemy mogli unowocześnić leczenie, diagnostykę, wyposażając nasze poradnie i oddziały w nowoczesny sprzęt i aparaturę oraz je remontując.

Przy składaniu rozliczenia rocznego pamiętajcie proszę o nas, odliczcie 1,5% dla naszego Stowarzyszenia.

Nasze dane:

REGON: 369733202,

Chirurgia ptozy (opadające powieki) w „Żeromskim”

Jako pierwsi, ale na razie i jedyni w Małopolsce nasi lekarze z Oddziału Okulistycznego wykonują w ramach NFZ zabiegi chirurgicznej korekty ptozy w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym, w zależności od potrzeb i zaawansowania problemu różnymi metodami, u pacjentów w różnych grupach wiekowych. Operują zarówno dorosłych, jak i dzieci.
Ptoza to opadnięcie powieki górnej ze względu na dysfunkcję mięśnia dźwigacza,

„Praktycy – Praktykom” po raz czternasty!

Zapraszamy na XIV edycję konferencji „Praktycy- Praktykom”.

18 czerwca br. w Teatrze Ludowym odbędzie się kolejna konferencja z cyklu „Praktycy – Praktykom” , edycja pediatryczna pt.

JAK ROZPOZNAWAĆ ABY DOBRZE LECZYĆ

Już wkrótce rozpoczniemy zapisy elektroniczne, na razie udostępniamy Program.

Proszę rezerwować czas, bo czeka Państwa nie tylko solidna dawka wiedzy,

O położnych w mediach

 

„Przez kilka lat pracowałem na zasadzie pracy interwencyjnej. Musiałem się zarejestrować w urzędzie dla bezrobotnych, który kierował mnie do pracy do szpitala. Trwało to trzy lata. Kiedy chciałem znaleźć pracę na etat, położna oddziałowa w szpitalu, w którym kończyłem staż, powiedziała, że dopóki ona jest oddziałową, żaden mężczyzna jako położny nie ma tam wstępu –

Miłe słowa od Pacjentów

Takie informacje publikować lubimy najbardziej.

Podziękowania, pozytywne opinie, które odnajdujemy w Internecie, to solidny zastrzyk energii i antidotum na wypalenie zawodowe.

Pisownia i ortografia oryginalna:

 

Oddział Chorób Infekcyjnych Pediatrii❤️
Z całego serca polecam zaangażowanie lekarzy i pielęgniarek na medal ,opieka fantastyczna ,czyściutko i nowocześnie.
Nigdy nie trafiłam na tak wspaniałych lekarzy i pielęgniarki.❤️
Ci ludzie co tam pracują należy im się wszystko co najlepsze.

Pani Patrycja rodziła w „Żeromskim”osiem razy!

Takich pacjentek nie mamy zbyt wiele.

Pani Patrycja Rynczak z Kocmyrzowa jest mamą dziewięciorga dzieci: pięciu chłopców i czterech dziewczynek.

Najmłodsza – Zosia – przyszła na świat w „Żeromskim” kilka dni temu. Już jest w domu, a do niańczenia i opieki rąk nie brakuje.

Pani Patrycja tylko starszego syna- 17-letniego Jasia urodziła w innym szpitala,

Żegnamy lek. Zbigniewa Jastrzębia

Głęboko poruszeni żegnamy naszego Kolegę – Pana lek. Zbigniewa Jastrzębia. Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o Jego śmierci. Wiele lat pracował w Szpitalu im. S. Żeromskiego w Krakowie – Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Wspaniały człowiek i fachowiec. Zawsze można było liczyć na jego pomoc, profesjonalną radę. Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Najbliższym składają Dyrekcja i Pracownicy Szpitala Specjalistycznego SP ZOZ im.

Dobry posiłek co dnia dla Was

Drodzy Pacjenci,
będziemy niezmiernie wdzięczni, jeśli zechcecie skomentować,ocenić, podzielić się opinią jak Wam smakują posiłki serwowane w naszym Szpitalu.
Od kilku miesięcy realizujemy projekt „Dobry posiłek”, dzięki dodatkowemu finansowaniu możemy zapewnić bardziej bogate i urozmaicone menu, w szpitalnym jadłospisie nie brakuje owoców i warzyw.