Najlepsza położna w Małopolsce to Barbara Wąs z naszego Szpitala

Barbara Wąs💪
Jeśli jeszcze nie wiecie kto to, a planujecie poród w naszym Szpitalu, czas Barbarę poznać.
To najlepsza położna w Małopolsce. Wygrała plebiscyt „Położna na medal”🥇. Nasza duma‼ Gratulujemy wygranej🌷, Basiu🌹

A tak Barbara Wąs mówi o sobie: Moja mama jest położną z 50-letnim stażem i położnictwo towarzyszy mi od dziecka. WIERZĘ W NATURALNĄ SIŁĘ, MĄDROŚĆ I MIŁOŚĆ RODZĄCEJ KOBIETY. Moją rolą jest wspierać i edukować przyszłą mamę i pokazać, że jej wewnętrzna wiara we własną moc bardzo pomaga przejść przez czas ciąży i porodu. Pomagam przygotować się do porodu na różnych płaszczyznach – fizjologicznej, emocjonalnej i fizycznej.Stawiam na ciągłą edukację i dokształcanie. Wprowadzam do swojej praktyki sprawdzone, nowoczesne rozwiązania. JESTEM ZAFASCYNOWANA EFEKTAMI, JAKIE NIESIE PORÓD W STANIE GŁĘBOKIEJ RELAKSACJI. Uwielbiam prowadzić pary w rytmie hipnorodzenia. Pragnę pokazać światu, że taki poród nie musi być niedostępny, a w szpitalu też może być cudownym i godnym doświadczeniem.