Porodówka zaprasza na Dzień Otwarty

DZIEŃ OTWARTY
Szanowni Państwo poniżej przekazujemy szczegóły dnia otwartego:
* termin: 19.11.2023 g. 10:00-13:00
* miejsce spotkania 📍: Szkoła Rodzenia, poziom -1 (należy zjechać windą pomiędzy odcinkiem Patologii Ciąży, a Ginekologią Operacyjną) 10:00 przywitanie gośći i przedstawienie organizatorów
* wykłady w Szkole Rodzenia:
– 10:30 „Metody indukcji i preindukcji porodu.”
– 11:00 “Co zabrać ze sobą do szpitala?”
– 11:30 „Metody łagodzenia bólu porodowego w naszym szpitalu.”
– 12:00 „Hipnoporód”
– 12:25 „Czas na połóg. Odzyskaj kontrolę i harmonię.” (Firma Yesmom.pl)
– 12:45 Losowanie nagród w konkursie.
* możliwość porozmawiania przy stolikach ekspertów (obok Poradni Patologii Ciąży) z położnymi z oddziałów: Noworodkowy, Trakt Porodowy, położną środowiskową oraz doradcą laktacyjnym.
* możliwość zobaczenia Oddziału Ginekologicznego-Położniczego, w tym: lokalizacji Poradni Patologii Ciąży, Izb Położniczej oraz Ginekologicznej, Oddziału Noworodkowego, Oddziału Położnictwa i naszych Sal Porodowych.
UWAGA ‼️ Konieczność zapisu na oglądanie oddziału przez wiadomość w aplikacji messenger (/ 5 par na jedno wejście/ DOSTĘPNA JEDYNIE LISTA REZERWOWA)
Jeszcze raz serdecznie zapraszamy
Do zobaczenia 😄!!!