Lekarze jak z bajki. Niezwykły kalendarz już w sprzedaży!

Drodzy Pacjenci,Wasze Rodziny, Medycy!

Czy Wy poznajecie naszych lekarzy👩‍⚕️ w niecodziennych strojach 🤡i scenerii?
Zgadnijcie kto wcielił się w Anię z Zielonego Wzgórza i Barona z latarnią w mrocznym lesie🌳?
Rzeczywistość pandemiczna jest szara i ciężka do zniesienia dla wszystkich. Marcin Mikos z Fundacji Zdrowia Publicznego postanowił ubarwić czas okołoświąteczny i noworoczny pięknymi zdjęciami, które dają uśmiech😀. Uśmiech tym cenniejszy, że od medyków👩‍⚕️.
Powstała druga edycja niezwykłego kalendarza „Lekarze jak z bajki”, w którym w bohaterów opowieści dla najmłodszych wcielili się lekarze i lekarki z małopolskich szpitali zaangażowanych w walkę z pandemią. Dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup maseczek ochronnych dla personelu medycznego szpitali. Sesja zdjęciowa do kalendarza odbyła się w krakowskim Teatrze Groteska.
Kalendarz jest dostępny na stronie internetowej https://www.fzp.com.pl/. W zeszłym roku za pieniądze z jego sprzedaży udało się kupić 14 tys. masek FP2.
A na zdjęciach są nasi lekarze: lek. Katarzyna Moskała z Oddziału Ginekologiczno-Położniczego i dr n.med. Szymon Pietruszka z Pracowni Endoskopii.