„Dla mnie była to duża przyjemność być pacjentem na Państwa oddziale”

Serce rośnie! Dziękujemy za każde miłe słowo, każdy gest. Dla nas to zaszczyt, że nasi Pacjenci mają czas, aby opisać swój pobyt, podziękować za opiekę.

Pisownia, stylistyka oryginalna.

Miłej lektury!

„Miałem wykonywany zabieg udrożnienia przegrody nosowej na oddziale otolaryngologii. Opieka lekarska oraz pielęgniarska na najwyższym poziomie. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Wielkie wyrazy uznania dla Państwa za starania i duży wysiłek wkładany każdego dnia. Dla mnie była to duża przyjemność być pacjentem na Państwa oddziale. Dziękuję.”

„Jestem w szoku. W Polsce na NFZ można spotkać MIŁYCH, UŚMIECHNIĘTYCH I DOBRYCH lekarzy oraz bardzo miła i przyjazną obslugę na rejestracji ;o polecam 😮 ba! Uważam, że takiej miłej atmosfery brakuje często w prywatnych gabinetach a tutaj naprawdę ekstra ! (Poradnia ginekologiczna :))”

„Przyjechałam dziś na SOR po tym jak na Jakubowskiego zostałam odesłana bez jakiego kolwiek badania bo „wymyślam”. Natrafiłam na cudownego lekarza, który nie zbagatelizował mojego bólu brzucha oraz mdłości. Pan Doktor zrobił bardzo dokładnie USG brzucha, RTG brzucha i została mi pobrana krew do badania. Dziękuję!”

„Właśnie wróciłyśmy z córka z oddziału otolaryngologii. Panie pielęgniarki jak i cały personel bo o nim nie można zapomnieć na 6 . Empatia . Zaangażowanie. Opieka przed i po zabiegu . Polecam . :)”

„Odwiedziłam dwa oddziały: zakaźny oraz ginekologiczny. Bardzo podobało mi się uważne i profesjonalne podejście personelu medycznego. Chciałabym wyróżnić panią Małgorzatę, lekarza zakaźnego, za jej życzliwe podejście do pacjenta.”