Dzień otwarty na Porodówce: zainteresowanie ogromne

Dzień Otwarty na naszej Porodówce to zawsze dzień pełny emocji, spotkań, ciekawych dyskusji i … śmiechu.

Zespół Oddziału Ginekologiczno – Położniczego przygotowuje to spotkanie z należytą starannością, dbając o każdy szczegół. Cieszymy się, że Rodzice z przyjemnością zapisują się na nasze dni otwarte, rezerwują miejsca na wykłady, zadają pytania i ostatecznie decydują się na poród w naszym Szpitalu.

Często w rozmowie z nami przyszli Rodzice dzielą się, że dzień otwarty to był istotny moment w przygotowaniu się na najważniejszy dzień w ich życiu.

Jesteśmy dla Was. Jeśli ktoś z jakiegoś powodu nie mógł poznać nas i naszej Porodówki, zapraszamy na zwiedzenie Oddziału w każdym dniu. Szpital jest otwarty, można zobaczyć jak wygląda sala szpitalna, izba przyjęć, Porodówka. Oczywiście, nie zapewniamy wówczas asysty w zwiedzaniu.

Zapraszamy!