Pączki od „Buczka”, „Iwony” i „Słowika”

Słodko, słodko, bardzo słodko. Akcja „Tłusty czwartek”zaliczona na szóstkę. Dzięki hojności cukierni „Buczek” i „Słowik” w Krakowie oraz „Iwona” z Niepołomic, udało się poczęstować pacjentów wielu oddziałów i poradni, ale faworków było tyle, że i personel także obdarowaliśmy. Słodkich darów lukrowanych bądź posypanych cukrem pudrem było tyle, że nawet i rodziny chorych mieli okazję świętować „Tłusty Czwartek”.

Fizjoterapeuci podeszli do sprawy zawodowo: zadbali o to, aby pacjenci kalorie spalali jak należy . Niestety w szpitalu sporo jest osób, które kategorycznie nie mogą jeść tych pyszności od naszych sponsorów. Smuciliśmy się razem z nimi.

Dziękujemy naszym stałym partnerom w zorganizowaniu akcji „Tłusty Czwartek”: cukiernia „Buczek”, 'Iwona” i „Słowik”.